-
Vuosimalli:2026
-
Osasto:Trukit
-
Korimalli:Käyden ajettavat pinoamistrukit
-
Käyttötunnit:1 h
-
Käyttövoima:Ei ilmoitettu
-
Rekisterinumero:Ei rekisterissä
- Uusi:
15.04.2026 (24H)
- Integroitu varaaja
- Li-ion akku
- PIN käynnistys
Tämä sähkökäyttöinen Pinontavaunu soveltuu täydellisesti monenlaisiin pinonta- ja lavankäsittelytarpeisiin varastoissa, tuotantotiloissa ja logistiikkakeskuksissa. Bobcat LSM12N on suunniteltu erityisesti tehokkuutta ja turvallisuutta silmällä pitäen ja se on käyttäjäystävällinen, kompaktin kokoinen ja helppo hallita. Tehokas ja kestävä Litiumakku, joka tarjoaa pitkän käyttöajan
Ota yhteyttä ja tule tutustumaan tähän laitteeseen – tehosta varastonhallintaasi Bobcat LSM12N
avulla!
SUOMEN KONETALO ON BOBCAT MAANRAKENNUSKONEIDEN JA TRUKKIEN VALTUUTETTU MAAHANTUOJA. MEILTÄ SAAT KONEET, LISÄLAITTEET, HUOLLOT JA VARAOSAT LUOTETTAVASTI JA NOPEASTI.
Suomen Konetalon laajasta valikoimasta löytyvät sekä uudet että käytetyt dieseltrukit, kaasutrukit, sähkötrukit sekä kaikki varastotrukit (pumppukärryt eli haarukkavaunut, lavansiirtovaunut eli sähköpässit, pinoamisvaunut eli pinkkarit, työntömastotrukit, keräilytrukit ym.). Myös trukkien vuokraus ja rahoitukset onnistuvat kauttamme (leasing, osamaksu, rental , käyttövuokra).
Meidän kauttamme saat myös huollot ja varaosat kaikkiin trukkimerkkeihin ja trukkimalleihin. Huolto- ja huolenpitosopimukset, sekä kaikki muut palvelut. Ostamme myös käytettyjä trukkeja.
Tervetuloa turvallisille ostoksille kotimaiseen yritykseen.
Ota yhteyttä
Lähetetään viestiä
Viestisi on lähetetty
Ilmoittaja vastaa sinulle mahdollisimman pian.
-
Ahti Hietavirta Myynti ja vuokraus Etelä-Suomi
-
Juha Jaakola Myynti ja vuokraus Etelä- ja Keski-Suomi
-
Timo Peltola Myynti ja vuokraus Pohjois-Suomi
- Näytä lisää
Uusimmat artikkelit
-
Mammotion robottileikkureiden aatelistoaMAINOS19.06.2025Artikkelit
Mammotion robottileikkureiden aatelistoa
-
-
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna22.01.2025Artikkelit ja koneuutiset
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna
