-
Year model:1978
-
Category:Trucks
-
Sub type:Crane
-
Drive type:Four wheel
-
Power type:Diesel
-
Reg. No.:Not registered
- New:
09.06.2026 (24H)
Tästä seuraavalle oman tien kulkijalle. Leimalle hipistelyä siellä täällä. Paineilmasysteemin sais käydä läpi. Koppi siedettävän kuntoinen. Hiabista pitää vaihtaa letkut, ainakin osa. Samoin tukijalan sylinterin kiinnitys hitsattava. Mukaan kauha ja koura. Hinta on tuo joka on ilmoituksessa, jos ei mene kaupaksi niin otan pihakoneeksi käyttöön.
Lava hiekkapuhallettu ja maalattu 6 vuotta sitten. Lankut puuttuu. Kippi löytyy ja hiab on päässä kiinni. Kuskin puoleinen sivuikkuna halki. Varmaan pleksin jos laittaa niin toimii.
Ajettu viime lokakuussa 200 km. Haku lavetilla tai hurjempi kaveri myös ajaa tämän siirtokilvillä pois.
Käyttökohteita jos pihakoneeksi hommaa tai metsään niin kaikki tavaran siirtelyt ja nostot. Kahmarilla vähän kaiveleekin jos monttuja pitää tehdä. Joskus mulla oli tähän tukkia varten pystyputket, jos löytyy niin saa mukaan.
Etua - saat yhdellä hakemuksella useita lainatarjouksia
- Kotimainen Etua kilpailuttaa pankit ja muut lainanmyöntäjät maksutta
- Ei vakuuksia tai takaajia
- Luottopäätös heti
- Vertaile ja valitse paras tarjous
- Erinomainen asiakastyytyväisyys
Leasing
Send message to seller
Sending message
Message sent
Seller will answer to you soon.
You will find all conversations between you and private sellers in
Alma Mobility messaging service
Latest articles
-
Mammotion robottileikkureiden aatelistoaMAINOS19.06.2025Artikkelit
Mammotion robottileikkureiden aatelistoa
-
-
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna22.01.2025Artikkelit ja koneuutiset
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna
