Sunward SWE155UF myös pyöräalustaisena
5v takuu (ehtojen mukaan) Construction
  • Year model:
    2026
  • Category:
    Excavators
  • Sub type:
    Crawler excavators
  • Drive type:
    Track
  • Warranty:
    60 mm
  • Hours of use:
    1 h
  • Power type:
    Diesel
  • Reg. No.:
    Not registered
Trailer attachment: N/A
SWE 155UF:n mestarillinen muotoilu, Cummins Stage V -moottori ja paranneltu hydraulijärjestelmä takaavat sujuvan työskentelyn, pienen kulutuksen ja korkean tuottavuuden. Tämä huippuluokan keskikokoinen kaivinkone tarjoaa erinomaisen suorituskyvyn, mukavan ja turvallisen käytön sekä vaivattoman huollon. Huom kuvissa SWE155UF-2PB.
SWE155UF on varusteltu edistyneellä monitorilla ja loistavalla ergonomialla.
Vakio varusteina mm.
- Rautatelat 600mm