Haapajärvi, Pohjois-Pohjanmaa
Honda gx390
Työkoneet
-
Osasto:Painepesurit
-
Moottorin tilavuus:0.4 l
-
Käyttövoima:Bensiini
-
Rekisterinumero:Ei rekisterissä
Teho: 10 Kw / 13 Hv, Kytkentätapa: Ei ilmoitettu
Bensa käyttöinen painepesuri Hondan 13hp moottorilla. Comet pumppu, jonka pesu teho noin 290bar ja reilu 15l/min vettä.
HUOM! Pesuriin ei ole letkuja tai suihkupistoolia, joten pumppua en ole testannut,
Tästä oli tarkoitus tehdä hydrauliyksikkö polttopuu hommiin. Nyt uudelle omistajalle johonkin projektiin. Moottori pelaa hyvin.
Tästä kone vaikka, lumilinkoon, klapikone, härveli, hydraulipumppu, vesipumppu, aggregaatti, generaattori, tai mihin mielikuvitus keksii tai hommaa letkut ja käyttää painepesurina.
Hakusanoja: honda, pesuri, paine, paikallismoottori, irtomoottori, työkone, työkalu, keikka, klapikone, moottori, lumilinkoon,
Huom, vain nouto.
Myyjä
Poistettu myynnistä
Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Uusimmat artikkelit
-
Mammotion robottileikkureiden aatelistoaMAINOS19.06.2025Artikkelit
Mammotion robottileikkureiden aatelistoa
-
-
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna22.01.2025Artikkelit ja koneuutiset
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna