(ALV VÄHENNYSKELPOINEN)
18 700 €
(14 900 € + ALV 3 800 €)
Viitasaari, Keski-Suomi
LIIKE
Moipu 250F1
Keltainen metsäkoneet
-
Vuosimalli:2014
-
Osasto:Lisävarusteet ja komponentit
-
Korimalli:Energiakourat, energiapuukourat ja tukkikourat
-
Takuu:3 kk
-
Rekisterinumero:Ei rekisterissä
-
Omistajien määrä:3
- Uusi:
(24H)
Kokonaismassa: 490 kg, Kytkentätapa: Ei ilmoitettu
Kevyt ja syöttävä energiapuukoura. Soveltuu asennettavaksi ajokoneeseen tai pieneen harvesteriin. Koura voidaan varustella yhteensopivaksi melkein minkä tahansa mittalaitteen kanssa. Kouraan on saatavana myös ohjausjärjestelmä lisähintaan.
Voi tehdä kouralla kokopuuta, rankaa ja kuitupuuta!
Kouraan on tehtaalla vaihdettu uusi tiltti, uudet karsimaterät ja toinen tiltin sylinteri. Koura myydään tehtaalla testattuna ja työkunnossa. Kaikki muut osat, laitot ja asennus onnistuu sopimuksen mukaan!
Voit tarkistaa kuorma-auton tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista. Hinta alkaen 2,90 €
Koneliike
Ota yhteyttä
Kirjaudu
niin saat tietosi esitäytettynä
Lähetetään viestiä
Viestisi on lähetetty
Ilmoittaja vastaa sinulle mahdollisimman pian.
-
Taneli Moisio
- Näytä lisää
Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Uusimmat artikkelit
-
Mammotion robottileikkureiden aatelistoaMAINOS19.06.2025Artikkelit
Mammotion robottileikkureiden aatelistoa
-
-
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna22.01.2025Artikkelit ja koneuutiset
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna
koneporssi
Uutiset27.11.2025
27.11.2025