-
Osasto:Metsäkoneen lisävarusteet ja varaosat
-
Käyttövoima:Ei ilmoitettu
-
Rekisterinumero:Ei rekisterissä
- Uusi:
29.03.2026 (24H)
Siitä myyntiin naarvan energiakoura, jonka parsiminen aloitettu joskus ja giljotiini sylinterin tasku teetetty uusi, mutta uupuu vielä liuvun kisko pala ym. Ostin tämän joskus ja totesin että jonkun isännän puikko kone oli kuluttanu giljotiiniosaan liikaa puikkoa, eikä vaikuttanut oikein lupaavalta, niin tein taskun uuden. Mutta lisäksi pitäisi vielä letkuttaa ja tehdä muutenkin loppuun.
Tällä hetkellä varmaan samaisen puikko-isännän kötöstelemä s45 kiinnike kiinni sen verran että saa kaivurilla liikuteltua, mutta saumoja jo aukaistu, että saa muuttaa kiinnikeratkaisun paremmaksi.
Hitsaamista ym löytyy vielä. Ollut kolmisen-nelisen vuotta tekemättömänä, kun aika ei ole riittänyt laittaa kuntoon saakka.
Mikäli haluat päästä edukkaasti laatukouraan kiinni, niin tässä vaihtoehto hota on kesä aikaa laittaa kuntoon.
Viimmeinen kuva on otettu, kun koura tuli minulle.
Tarjoa rohkeasti.
Etua - saat yhdellä hakemuksella useita lainatarjouksia
- Kotimainen Etua kilpailuttaa pankit ja muut lainanmyöntäjät maksutta
- Ei vakuuksia tai takaajia
- Luottopäätös heti
- Vertaile ja valitse paras tarjous
- Erinomainen asiakastyytyväisyys
Lähetä viesti ilmoittajalle
Lähetetään viestiä
Viestisi on lähetetty
Ilmoittaja vastaa sinulle mahdollisimman pian.
Jatkossa kaikki yksityisten ilmoittajien kanssa käymäsi keskustelut löydät
Alma Ajo -viestipalvelusta
Uusimmat artikkelit
-
Mammotion robottileikkureiden aatelistoaMAINOS19.06.2025Artikkelit
Mammotion robottileikkureiden aatelistoa
-
-
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna22.01.2025Artikkelit ja koneuutiset
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna