-
Vuosimalli:1999
-
Osasto:Traktorit
-
Moottorin tilavuus:7.5 l
-
Vetotapa:Neliveto
-
Käyttötunnit:10 130 h
-
Käyttövoima:Ei ilmoitettu
-
Rekisterinumero:751-RAP
- Päivitetty:
10.07.2026
Suunnanvaihto ilman kytkintä
Kytkentätapa: Ei ilmoitettu
Etulokasuojat, Pikavaihteet, Ilmaistuin, Suunnanvaihto ilman kytkintä, Sähköinen nostolaite, Jarruventtiili - Hydraulinen
Asiallisen kuntoinen kuutostessu. New Holland TS 115 ES, vuosimalli 1999, tunnit 10130h. Vahva 7,5 litran kuutoskone, luotettava 16 x 16 ES-vaihteisto, sähkönostolaite, 4 x mek.takalohkot, ilmapenkki, etulokasuojat, hydraulinen nostovarsi, hydr.jarruventtiili, 8 x työvalot. Pidetty kunnossa, mm. kansiremontti tehty, pakkoja sekä jarrut laitettu. Renkaat 520/85R38 ja 480/70R28. Sijainti Salo, kysy lisää!
Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Uusimmat artikkelit
-
Mammotion robottileikkureiden aatelistoaMAINOS19.06.2025Artikkelit
Mammotion robottileikkureiden aatelistoa
-
-
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna22.01.2025Artikkelit ja koneuutiset
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna

Myyty