Olet kirjautunut Alma-tunnuksella

Tervetuloa

Olet luonut Alma-tunnuksen .
Vahvista vielä sähköpostiosoitteesi ennenkuin voit käyttää tunnustasi.
Sähköpostiisi on lähetetty ohjeet vahvistamista varten.

ID 2560262
Keminmaa, Lappi
Scania R164
Punainen kuljetuskalusto
  • Vuosimalli:
    2004 (käyt.ott. 7-2004)
  • Osasto:
    Kuorma-autot
  • Korimalli:
    Kasettiautot, sora-autot ja kippiautot
  • Moottorin tilavuus:
    16.0 l
  • Vetotapa:
    6x2/4
  • Mittarilukema:
    1 913 000 km
  • Käyttövoima:
    Diesel
  • Katsastettu:
    7-2024
  • Rekisterinumero:
    TTG-290
  • Päivitetty:
    21.05.2025
ABS-jarrut, Ajotietokone, Ilmastointi: Automaattinen, Kattoluukku, Keskuslukitus: Kaukosäätöinen, Lohkolämmitin, Ohjaustehostin, Penkinlämmittimet, Polttoainelämmitin, Sisätilanpistoke, Stereot, Sumuvalot, Sähkökäyttöiset ikkunat, Sähköpeilit, Turbo, Vakionopeudensäädin, Vetokoukku
Teho: 588 Kw / 800 Hv, Kokonaismassa: 27 500 kg, Kytkentätapa: Ei ilmoitettu, Päästöluokitus: Euro 3, Vaihteisto: Manuaali, Taka-akseli: Akseli, Ohjaamon tyyppi: Korkea, Ohjaamon väri: Punainen, Jousituksen tyyppi: ilma / ilma, Jarrujen tyyppi: levy

Rakenteluun valmis paketti. Kippiapurunko ja kippi. Alusterä. Karvaa vaille 2miljoonaa ajettu ja laitettu sen mukaan. Moottorissa tehot tallessa. Suihkut ja siirtopumppu vaihdettu. Vuotaa nestettä kannen välistä. Auto jäänyt keväällä vaki ajosta pois ja tarkoitus oli tuunata auto uudelleen sen vuoksi hankittu rautaa ja höylää. Mutta aika ei riitä. Pitkät tuuli ohjaimet löytyy mukaan ja vänkärin ehyt etukulmapala. Lisävalot. Hydrauliikka ja uudet eturenkaat ei kuulu kauppaan. Menevät seuraavaan autoon. Toki voidaan antaa lisä hinnasta mukaan..... Tästäpä rakenteluun loistava aihio.

Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.

Tilastot

Katsottu:
665 kertaa
Suosikkilistattu:
3 kertaa
Viestit:
0 kpl
Puhelut?
Puhelinnumeron katsominen lasketaan puheluksiX
:
2 kpl
Samankaltaisia
Katsotuimmat

Uusimmat artikkelit

Lisää artikkeleita

llmoitus on lisätty Suosikkeihin

Näet omat suosikkisi ylävalikon Suosikit-linkkiä klikkaamalla.
 
Näytä suosikkilista liikkeille
OK
  • Rekisteröityminen
    kannattaa!

    Pyyhkäise, niin teidät miksi
  • Sama tunnus käy kaikkiin Alma Ajo -palveluihin.

  • Suosikkilistasi pysyy
    ajantasalla joka laitteessa.

  • Saat samat hakuagentit
    käyttöön kaikkialla.

Rekisteröityminen on yksityiskäyttäjälle ilmaista:

 

 

,

, cm3, kW

 /3 
.

TAI

 

Kirjaudu sisään

Näytä

Sinulla on keskeneräinen ilmoitus. Mitä haluat tehdä?

Haluatko poistaa kuvan?

 

Toiminto ei ole käytössä, koska olet kieltänyt evästeiden käytön tähän tarkoitukseen. Muuta valintojasi evästeasetuksista.