Keminmaa, Lappi
Scania R620 useammaksi kesäksi vielä työt kaupanpäälle !
Kuljetuskalusto
-
Vuosimalli:2009 (käyt.ott. 8-2009)
-
Osasto:Vetopöytäautot
-
Korimalli:Vetopöytäauto 6x4
-
Vetotapa:6x4
-
Käyttötunnit:830 000 h
-
Käyttövoima:Diesel
-
Katsastettu:8-2022
-
Rekisterinumero:JME-534
-
Omistajien määrä:2
- Päivitetty:
26.10.2025 (24H)
Ajotietokone, Automaattivaihteet / Portaaton vaihteisto, Ilmastointi: Automaattinen, Jousitettu etuakseli, Keskuslukitus: Kaukosäätöinen, Nahkasisusta, Penkinlämmittimet, Polttoainelämmitin, Stereot, Sähkökäyttöiset ikkunat, Sähköpeilit, Sähkösäätöiset istuimet, Turbo, Vakionopeudensäädin, Xenon valot
Teho: 456 Kw / 620 Hv, Kytkentätapa: Ei ilmoitettu, Päästöluokitus: Euro 5, Vaihteisto: Automaatti, Hidastin: Yes, Jousituksen tyyppi: ilma / ilma, Jarrujen tyyppi: levy
Hyvä kuntoinen telivetoinen veturi olisi jouten. Auto ei sisältä juuri uutta häpeä jos ei kuskin penkin pientä kulumaa huomioida. Haettu -21 Norjasta asfaltille vara-autoksi ja viimeisen kahden vuoden aikana mittariin on pyörähtänyt hurjat 15000km.
Siirtopöytä, kippihydrauliikka, kytkinpolkimella varustettu opticruise sekä uuden karheat kumit edessä ja ensimmäisellä vetosella.
Kärryn virkaa toimittaa maailman paras kärry SLP liukutelillä, hydraulipeitolla ja 18tn tappipainolla.
Yhdistelmänä 44900€, pelkkä auto 24900€, kärryä ei myydä erikseen.
Mahdollisuus työllistyä meidän ajoissa.
Yhdistelmä katsastettu.
Myyjä
Poistettu myynnistä
Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Uusimmat artikkelit
-
Mammotion robottileikkureiden aatelistoaMAINOS19.06.2025Artikkelit
Mammotion robottileikkureiden aatelistoa
-
-
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna22.01.2025Artikkelit ja koneuutiset
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna