Rovaniemi, Lappi
Sisu Karhu
Karhu sisu Sininen normaali väri kuljetuskalusto
-
Vuosimalli:(ensirek. 1-1982)
-
Osasto:Kuorma-autot
-
Korimalli:Muut kuorma-autot
-
Vetotapa:4x2
-
Käyttötunnit:82 000 h
-
Käyttövoima:Diesel
-
Katsastettu:Ei
-
Rekisterinumero:EXG-319
-
Omistajien määrä:3
- Päivitetty:
04.07.2026
Lohkolämmitin, Turbo, Vetokoukku
Kytkentätapa: Ei ilmoitettu, Vaihteisto: Manuaali, Ohjaamon tyyppi: Nokka, Ohjaamon väri: Sininen, Jousituksen tyyppi: teräs / teräs, Jarrujen tyyppi: Jarrullinen
Karhu sisu focon pikku hiiapilla. Takana hyvät vetoset. Laitettavaa löytyy kohtalaisesti. Muutoskatsastettu auton rungolle tehdyksi työkoneeksi joten saapi ajaa löpöllä. Ollut edellisillä omistajilla harvakseltaan aurakäytössä. Itsellä seissyt vaan pihalla mutta käytetty ja liikuteltu. Mukaan saa auton keulassa olleen auran.
Myyjä
Poistettu myynnistä
Nettikone.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.
Uusimmat artikkelit
-
Mammotion robottileikkureiden aatelistoaMAINOS19.06.2025Artikkelit
Mammotion robottileikkureiden aatelistoa
-
-
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna22.01.2025Artikkelit ja koneuutiset
Volvo FH Electric Aero – Maanteiden sähköjuna
